Rekvalifikační masérský kurz MŠMT ČR Masérská škola

Nabídka a informace o rekvalifikačním masérském kurzu akreditovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, který pořádá Masérská škola Mgr. Romana Šimáčka v Brně Kohoutovicích.

OVERVIEW

The site maserskaskola.cz currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have crawled thirteen pages within the site maserskaskola.cz and found forty websites interfacing with maserskaskola.cz. There is one mass web platforms retained by maserskaskola.cz.

MASERSKASKOLA.CZ TRAFFIC

The site maserskaskola.cz has seen fluctuating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for maserskaskola.cz

Traffic ranking (by month) for maserskaskola.cz

Traffic ranking by day of the week for maserskaskola.cz

LINKS TO MASERSKASKOLA.CZ

Zdravé Já cititsedobre.cz

září, semináře a přednášky už jsou v běhu. Příhlašujte se, ptejte se a rezervujte si místa. Nový termín kurz SM Systém začátečníci a pokročilí 7. Cvičení SM systém pro radost. 8211; pro absolventy začátečníků a pokročilých.

Dornova metoda PLUS, Breussova masáž - kurzy, semináře, informace

2018 - Ústní nad Labem - Sebuzín. 11 kongres - Kletečná - červen 2017. Milá dornovská rodino, moc Vám děkujeme i leto! 10 kongres - Kletečná - červen 2016. Milí přátelé, to byl náš jubilejní X. KONGRES! Vlastní cesty ke zdraví - video.

Alena Malovcová, masáže Hradec Králové - úvodem

Připravuji pro Vás nové webové stránky pro pohodlné prohlížení mé prezentace na Vašich mobilních zařízeních. Realizace si vyžádá trochu času a úsilí, proto Vás prosím o dočasnou shovívavost, pokud by snad tyto současné stránky nebyly ve všech ohledech zcela přesné. Omlouvám se Vám za způsobené komplikace a jsem připravena Vám případné nesrovnalosti objasnit - mailem, SMS zprávou, telefonicky nebo osobně.

BUĎFiT masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy.

Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. Kurz baňková masáž a terapie. Jak nás najdete - mapa. Alfa - na vlnách podvědomí.

WHAT DOES MASERSKASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of maserskaskola.cz Mobile Screenshot of maserskaskola.cz Tablet Screenshot of maserskaskola.cz

MASERSKASKOLA.CZ SERVER

We detected that a lone root page on maserskaskola.cz took one thousand six hundred and ninety-three milliseconds to come up. Our parsers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
83.167.234.64

We detected that this website is employing the Apache/2.2.15 (CentOS) os.

Rekvalifikační masérský kurz MŠMT ČR Masérská škola

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site maserskaskola.cz has the following in the web page, "V BRNĚ A V PRAZE! Inzerce -práce, pronájmy." I noticed that the website also stated " KATEGORIE - TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA." They also stated " Studijní stáž v Číně 2018." The meta header had rekvalifikační masérský kurz akreditovaný mšmt as the first keyword. This keyword was followed by masérská škola šimáček and masérské kurzy which isn't as important as rekvalifikační masérský kurz akreditovaný mšmt.

SEE MORE WEBSITES

Masérska škola Remas Piešťany

Športová s akreditáciou MŠ a klasická masáž. Tlaková čínska masáž - TUINA. Ayurvéda - indická celotelová masáž. Baby masáž a masáž pre tehotné. Dorn metóda - Breussova masáž. Etikoaromaterapia - cesta k radosti. Etikoterapia - vzťahy na všetkých úrovniach. Etikoterapia - cesta ku zdraviu. Herbal Balls - olejovo bylinná masáž. Základné pohmatové metódy pre maséra. Indická masáž hlavy - Chapmi.

Masérské kurzy Aloha Spa

Vítejte na stránkách pro maséry z celé České republiky a Slovenska. Impulsem těchto stránek a celé naší činnosti byla snaha předat vše, co jsme se naučili a praxí upravili a rozšířili. Snažíme se o maximální přesnost ve výuce a masérské kurzy nadále zlepšujeme. Hot stones - horké kameny. Havajská masáž - Lomi Lomi. Dornova metoda a Breussova masáž. Hawaii - historie a současnost.

REKVALIFIKACE Masérské kurzy

Rekvalifikační kurzy pro registrované na ÚP zdarma. MASÉR - zdravotní akreditovaný MZČR. MASÉR - sportovní masáž - víkendový. Kurzy jsou vyučovány v Karlových Varech.

Masérské kurzy EduSpa College

cz - regenerace těla i duše. Klasická relaxační masáž pro veřejnost. Využití hladiny alfa v relaxačních masážích.

Masážní centrum - Masérské centrum Havířov a Karviná

Masáže, regenerační a rekondiční služby Havířov a Karviná.